Hakkımızda

GİS (Genel İşsizlik Sigortası) ülkemizde bireylerin istem dışı işsiz kalması sonucunda oluşan, kayıpları önleyen finansal bir sigortacılık sistemidir.

 

GİS (Genel İşsizlik Sigortası); istem dışı işsizlik, tehlikeli hastalıklar, hukuksal koruma, ölüm ve sürekli sakatlık teminatlarını içeren bir paket poliçedir.

 

GİS (Genel İşsizlik Sigortası) özellikle finansal kriz dönemlerinde bireylerin istem dışı işsiz kalmaları sonucunda oluşan finansal giderlerini karşılayarak maaş dönemindeki refah seviyesine bireyleri yaklaştırmaktadır.

 

GİS (Genel İşsizlik Sigortası) poliçesi ile birlikte aile bireylerinin kira, kredi ödemesi, eğitim masrafları gibi zorunlu ihtiyaçların sistem tarafından karşılandığı ve garanti edildiği finansal bir sigortacılık hizmeti sunmaktadır.

 

GİS (Genel İşsizlik Sigortası), 15 yılı aşkın süredir tüm Türkiyede binlerce kurumsal ve bireysel sigortalısına hizmet veren Akademikkasko.com, Sigorta54.com ve TÜRK RE INSURANCE markalarıyla faaliyetlerini sürdüren T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığına bağlı T08519-CYMS levha kayıtlı Özada Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi tarafından münhasır olarak işletilmektedir.

EKİBİMİZ

Cüneyt DEMİR

Genel Müdür CEO

Ercan BAKIRTAŞ

Teknik Müdür

Esra BAĞCI

Bireysel Satış Müdürü

Naziye KARAKUŞ

Hasar Danışmanı

Av. Nurullah HOROZOĞLU

Hukuksal Danışman

Gürkan KILIÇ

Medya & İletişim Danışmanı

Sinan GÜLER

Pazarlama Müdürü Yardımcısı

Yavuz BOZKURT

Satış Organizasyon

Enes DOĞRU

Bilgi İşlem Müdürü

Genel İşsizlik Sigortası (GİS) poliçesinde 4447 sayılı İşsizlik Sigortası Kanunu şartları geçerlidir.